בריכות שחיה מתנפחות לילדים ולתינוקות

רוצים גן משחקים משלכם? פארק מים מיניאטורי לשירותכם הבלעדי? כיף ועניין לילדים לשעות ארוכות של פעילות מגוונת ובטוחה, שקט עבורכם, וכל זה בלי לצאת מהבית? ואפילו די בזול! כיצד? על ידי רכישת אחד (או יותר!) מאוסף מרכזי הפעילות האיכותיים שאנו מציעים בעמוד זה. בסט וואי ישראל מציגים –  בריכות מתנפחות לילדים ולתינוקות שיעשו לכם את הקיץ עיף, נעים וקליל.

לוגו בסט וואי

מק״ט 53126

מרכז פעילות מרכז החלל | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53126

מרכז פעילות מרכז החלל -מזרקת “טיל”מים מובנת,משחק הטלת טבעות (4 טבעות)

מק״ט 53117

בריכת פעילות גשר המוזיקה | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53117

בריכת פעילות גשר המוזיקה

מק״ט 53041

מרכז פעילות ספינת פיראט | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53041

מרכז פעילות ספינת פיראט

מק״ט 53068

מרכז פעילות ספורט הכולל מגלשה ובאולינג | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53068

מרכז פעילות ספורט הכולל מגלשה ובאולינג

מק״ט 53097

מרכז פעילות חד קרן הקסום | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53097

מרכז פעילות חד קרן הקסום

מק״ט 53067

מרכז פעילות ימי הכולל מגלשה | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53067

מרכז פעילות ימי הכולל מגלשה

מק״ט 53069

מרכז פעילות לגון + מגלשה | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53069

מרכז פעילות לגון + מגלשה

מק״ט 53052

מרכז פעילות אקווריום | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53052

מרכז פעילות אקווריום

מק״ט 53093

מרכז פעילות יער חיות השועל | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53093

מרכז פעילות יער חיות השועל

מק״ט 53079

מרכז פעילות הכריש | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53079

מרכז פעילות הכריש

מק״ט 53065

מרכז פעילות לול תרנגול | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53065

מרכז פעילות לול תרנגול

מק״ט 53092

מרכז פעילות קשת | מתנפח מים לחצר מק״ט – 53092

מרכז פעילות קשת

מק״ט 52211

מרכז פעילות ספינה | מתנפח מים לחצר מק״ט – 52211

מרכז פעילות ספינה

בריכות מתנפחות לילדים ושפע אטרקציות

מרכזי הפעילות שלנו לילדים, מגיעים עם מגוון רחב של אפשרויות למשחק ופעילות. הם גם מעוצבים על פי נושאים רבים, אשר תוכלו להתאים למה שהילדים מחבבים. אם זה בריכות שחיה מתנפחות לילדים ותינוקות בהשראת המערב הפרוע, בסגנון חד קרן קסום או עם עיצוב שמדגיש מוטיבים של מוזיקה, קשת או שמש. חלק מהדגמים כוללים אביזרים משלימים שונים, כגון טבעות מתנפחות וכדורי משחק. האטרקציה הקלאסית כמובן, שעומדת במרכז העניינים, היא מים!

איזה ילד לא אוהב לשחק במים, במיוחד בקיץ? לכן, תמצאו שמים מהווים מוטיב מרכזי במוצרי פנאי מעניינים אלה. כך תוכלו לרכוש בריכות מתנפחות לילדים עם עיצוב מעולם הים והאקווריומים ואפילו ספינת פיראטים! כן, כן – ספינה עם הגה, חרבות פיראטים ותותח מתיז מים. המים גם הולכים טוב כמובן, עם מגוון פעילויות שבנויות לתוך המתקנים. למשל מגלשה או מסלול באולינג. כל מרכז פעילות כזה הוא דגם מיוחד בפני עצמו, אשר עשוי להיות שונה במגוון פרטים קטנים. בחירה טובה שלו, אכן תהפוך אותו לגן המשחקים או פארק המים הפרטי של הילדים שלכם. 

ילדים לא צריכים יותר מדי בשביל לעניין אותם ברגע שהם רואים בחצר בריכה מתנפחת, צבעונית ומלאה צעצועים. כל מה שנחוץ זה לשבת ולשמור עליהם ולבחור להם בריכה מתאימה עם מוקד העניין שהם הכי אוהבים. בריכות מתנפחות לילדים כפי שהן מוצעות היום לא רק מיוצרות מחומרים עמידים ואיכותיים שמחזיקים מעמד יותר מעונה אחת. היום הם כבר לא משמשים רק לשכשוך במים אלא הם הפכו כבר מזמן למרכזי פעילות. הבריכות מגיעות עם מגלשה קטנה ועם אלמנטים משעשעים שאפשר למצוא לפני הנושאים שמרתקים אותם, ולשמש אותם לשעות רבות של פעילות מהנה בזמן שעות הפנאי.

בריכות שחיה מתנפחות לילדים

העיצובים הנהדרים של בריכות מתנפחות עם מגלשה מתאימות לכל גיל, מתינוקות ועד פעוטות והן הופכות להיות השעשוע הכי אטרקטיבי שלהם לשעות רבות. במזג האוויר הנוח שלנו אין בעיה בכלל להשתמש בהן כמה פעמים בשבוע ולהעניק לילדים שעות של משחק שמח ומאתגר את הדמיון. בנינו להם במיוחד את הבריכות עם האלמנטים שהכי אהובים עליהם והם ישמחו להשתכשך במים ביניהם. קחו הביתה מרכז פעילות שלם שיכול לרתק את הילדים למשך שעות כמו: ספינת פיראטים, עולם הים, חד קרן, מגלשות שונות ובאולינג אמיתי ומאתגר, המערב הפרוע, גשר המוזיקה עם כלי נגינה, טרמפולינה, מרכז חלל, שמש, קשת ולול תרנגול ועוד הרבה רעיונות מקסימים שהילדים שלכם יאהבו בכל גיל.

 

אילו בריכות מתנפחות לילדים הכי יתאימו לכם?

בבחירת בריכות שחיה מתנפחות לילדים ומרכזי פעילות, כדאי לשים לב לנקודות הבאות:

התאמה לגיל – ההתאמה לגיל הילדים שישתמשו במתקן, חשובה ביותר. בין אם זה בריכות לתינוקות או בריכות לילדים בגילאים מוגדרים.

מספר הילדים – עוד נקודה שתסייע לכם בסינון אפשרויות ראשוני מהיר, היא השאלה עבור כמה ילדים הבריכה מיועדת?

המידות – השטח שהמוצר תופס וצורתו, משמעותיים מבחינת המקום שבו הוא אמור להיות מוצב. כמו כן, בבריכות משמעותי גם העומק.

הפעילויות שכלולות – מה כלול במוצר מבחינת פעילויות עבור הילדים, כגון מגלשה? מה הם מחבבים יותר ומה פחות? לכמה זמן זה יעסיק אותם?

העיצוב והנושא – מה הנושא המרכזי אשר סביבו מעוצבת הבריכה או מרכז הפעילות? מה הילדים מעדיפים?

תפעול נוח – חשוב שתהיה למוצר יכולת מילוי וריקון אוויר או מים, בקלות ובמהירות.

המחיר – עם מחיר בסדר גודל של מאות שקלים בודדים, הבריכות ומרכזי הפעילות של Bestway משתלמים ביותר. עמידותם הרבה, אף מבטיחה שזו תהיה השקעה אשר תחזיר את עצמה למשך זמן ארוך. אגב, במוצרים כלולה גם ערכת תיקון.

האם זה בטוח?

בסט וואי היא חברה בינלאומית וותיקה ומוכרת ומוצריה בנויים בסטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות. בתכנון בריכות שחיה מתנפחות לילדים, לוקחים בחשבון את עומק המים בבריכה. לגבי בריכות מתנפחות לילדים כבר יש פעילויות יותר אינטנסיביות (כמו טרמפולינה) והן בוודאי מציבות אתגרי בטיחות שונים.

מרכזי הפעילות חייבים להיות חזקים ועמידים לאורך זמן, היבט אשר מתבטא כבר בעיצובם. לשם ההמחשה: בדגם המשלב בריכה וטרמפולינה (מק״ט 52385) ישנו מבנה חזק סביב הטרמפולינה, למניעת נפילה החוצה. חלק ממנו מרושת, באופן שמאפשר להורים לראות מרחוק אם הילדים משתמשים במתקן.  היבט משנה של הבטיחות הוא בהקשרי בריאות שונים. המוצרים מבוססים על חומרים בטוחים לשימוש, שהם בעיקר יריעות PVC חזקות.

לכן, פשוט יחסית למנוע סיכוני בריאות כגון עובש. כל הדרוש, הוא להקפיד על הרגלי שימוש פשוטים למדי. למשל ייבוש מלא של הבריכה לפני קיפול ואחסון.  עוד המלצות זהירות ובטיחות בשימוש במוצרים ראו באתר, באזור שאלות ותשובות.

לקחת בריכה מתנפחת לכל מקום

בריכות שחיה מתנפחות לילדים מוצעות לכם כאן במגוון של נושאים שיכולים לעניין את הילדים שלכם ולהיות האטרקציה הכי כיפית שלהם בבית ובכל מקום שתגיעו אליו. הבריכות כוללות בתוכן את השעשועים עצמם לפי נושאים, כמו בריכה מתנפחת עם בובות כמו כריש, דגים וחיות ים, עצים וצמחייה ועולם שלם של פעילות שילדים יאהבו. כמו כן, היתרון הגדול ביותר של בריכות לילדים הוא שאפשר לקחת אותן לכל מקום אתכם, גם לחופשה בצימר או בפיקניק. בריכות מתנפחות לילדים הן מתקן פופולרי מאוד שכדאי לקחת אותו אתכם ברכב כשהן מקופלות ומאוחסנות בצורה טובה ששומרת עליהן ומאריכה את חייהן משום שהן משמחות את כל הילדים כשאתם ביחד.

מתעניינים בבריכות שחיה מתנפחות לילדים שלכם? בסט וואי כאן לשירותכם!

אנו מזמינים אתכם להיכנס ולהתרשם מהמגוון הרחב שלנו ולדבר איתנו לכל ייעוץ או שאלה.

דילוג לתוכן