כיסוי לבריכה מתנפחת

אז הגיע הקיץ ואיתו החום המזרח תיכוני, אז החלטתם להתפנק ולקנות בריכת שחיה ביתית כך שתוכלו לשרוד את הקיץ בנוחות. אם זאת התחזוקה של בריכה מתנפחת בין אם מדובר בבריכה קטנה יחסית או בבריכה גדולה לא מסתכמת בהקלדה של מספר כרטיס האשראי באתר בו רכשתם את הבריכה. גם במקרה הזה תצטרכו להשקיע בטיפול ותחזוקה של הבריכה כך שהיא תישמר לכם לאורך זמן. כיסוי לבריכה מתנפחת הוא אחד מן המוצרים אשר יכולים לסייע לנו לצמצם את הזמן שאנחנו נדרשים לבזבז על תחזוקת הבריכה שרכשנו.

כיסוי לבריכה מתנפחת
כיסוי לבריכה מתנפחת bestway

מה הם היתרונות של כיסוי לבריכה מתנפחת?

מניעת כניסה של עלים ולכלוך – גם אם הבריכה שלך הייתה מלאה בבוקר במים צלולים אתה יכול להיות בטוח שבמידה ולא תדאג לחסות אותה בבוקר לאחר מכן אתה תגלה לא מעט הפתעות במים. שימוש בכיסוי לבריכה מתנפחת מבעוד מועד תמנע כניסה של לכלוך ועלים למים ותמנע ממך לבזבז את מעט הזמן הפנוי שיש לך בדיג של עלים וחתיכות עץ מתוך המים.

מניעת התאדותסיבה נוספת בגינה חשוב מאוד לחסות את הבריכה הוא על מנת למנוע התאדות של המים. זה נכון שמדינת ישראל כבר היום מתפילה חלק גדול מן המים שלה, ועל כן אנחנו פחות חוששים ממחסור במים. אם זאת גם להתפלה יש מחיר סביבתי שכן יוצר מים בתהליך זה מבזבז חשמל.

חיסכון בכסף – כיסוי לבריכה מתנפחת מאפשר שמירה טובה יותר על הבריכה לאורך זמן ומאפשר לחסוך בתשלום חשבונות המים (עכב הפחתה של ההתאדות). זה אולי לא נראה הרבה כסף ממבט ראשון אבל כמו כל הוצאה גם היא מצטברת לכדי סכומים גדולים בטווח הארוך.

בטיחות – סיבה נוספת להקפיד על כיסוי הבריכה בעת שהיא לא בשימוש היא בטיחותית. לצערנו בישראל ובמקומות רבים בעולם ילדים לא פעם מוצאים את עצמם במצבים מסוכנים ליד בריכות ביתיות. כיסוי הבריכה יכול בהחלט לסייע למנוע מצבים בהם הילד נופל בטעות לבריכה בזמן שהיא לא בשימוש ובכך למנוע תאונות מיותרות.

הפחתת שימוש בכימיקלים – נכוח העובדה שבריכה מכוסה מאפשרת הגנה טובה יותר על המים בבריכה. כיסוי לבריכה מתנפחת מאפשר הפחתה של השימוש בכימיקלים דוגמת כלור לטיהור המים.

שימור החום של המים – בנוסף לשאר היתרונות האחרים , כיסוי הבריכה מאפשר לנו לשמור טוב יותר על החום של המים בבריכה, כך שבפעם הבאה שבפעם הבאה שנרצה לקפוץ לטבילה לא נקפא למוות.

אולי יעניין אתכם גם: רובוטים לניקוי בריכה ביתית.

כיסוי לבריכה מתנפחת bestway

איפה קונים כיסוי לבריכה מתנפחת?

חברת בסט וואי (bestway) היא חברה וותיקה המייצרת בריכות שחיה ביתיות, כיסויים תואמים לבריכות ומגוון רחב של אביזרים אשר יוכלו לשמש אותכם לאורך שנים של הנאה. ניתן לרכוש את כיסוי תואם לבריכה בעת רכישת הבריכה באתר החברה או אצל המשווקים המורשים בארץ של מוצרי החברה.

דילוג לתוכן