מערכות העיסוי של Bestway

חברת Bestway מתמחה בשנים האחרונות בפיתוח מערכות ספא מודולאריות המיועדות לשימוש הביתי הפרטי. מערכות הספא של Bestway עשויות מהחומרים המתקדמים ביותר בתחומם הקיימים בשוק . וכל זאת כאשר כל תהליך היצור מתחשב בשמירה על סביבה ירוקה.

layaspapage

גם לכם מגיע, פינה מהנה ומפנקת של Bestway

מערכת הספא הבסיסית של חברת Bestway, בעלת עיסוי של בועות אויר. גוף הספא עשוי משני חלקים: החלק המתנפח בו יושבים והחלק השני הוא המעטה שעוטף אותו.

הדגם הנמכר ביותר עם יריעה בעלת 3 שכבות כאשר ישנה רשת פוליאסטר באמצע להקניית כושר עמידות מצד אחד וגמישות מצד שני. מגיעה עם מערכת לעיסוי על ידי בועות אויר.

54129 Palm Spring A.Jet

הדגם שמוסיף הרבה נוי כמאפיין סביבתי. גוף הספא והכיסוי עסויים בטכנולוגיית ה-TRI TECH ומגיעם עם מרקם דמוי עור. המערכת מגיעה עם עיסוי בועות אויר.

54148 Paris A.Jet

מערכת הספא לרגעים השקטים שלכם, מגיעה עם תאורת LED המפיצה אור דרך גוף הספא עצמו ודרך המים. מגיעה עם מערכת עיסוי של בועות אויר.

54154 Hawaii A.Jet

הדגם המרובע של Bestway עם המון מרחב ישיבה. בנוי בשיטתת הTRI TECH המקנה לו יציבות, גמישות וקשיחות. מגיעה עם מערכת עיסוי עם בועות אויר.

54156 Siena A.Jet

דגם יחודי של Bestway המיועד לזוג. בנוי בשיטת הTRI TEC, מגיע עם מגש שירות המותקן במרכז הספא המשמש להנחת שתייה, פירות…. המערכת מגיעה עם ערכת עיסוי של בועות אויר.

54138 Hawaii H.Jet

אחת ממערכות הספא המתקדמות של Bestway בנויה בטכנולוגיית ה-TRI TEC, מערכת עיסוי הנעשית על ידי זרמי מים.

54144 Palm Spring H.Jet Pro

מערכת הספא המתקדמת של Bestway בנויה בטכנולוגיית ה-TRI TEC, מערכת העיסוי מביאה שתי שיטות עיסוי. האחת עיסוי בועות אויר, השניה עיסוי הנעשה על ידי זרמי מים.

…………………………………………………………………………………………….

54173 Maldives H.Jet

מערכת הספא הצעירה שבחבורה שמאפיינת על ידי משטחי רביצה פרטיים לכל משתמש וגם תאורת LED המותקנת על מתזי העיסוי. מערכת העיסוי שלה נעשית על ידי זרמי מים.

  • A.Jet הינה מערכת בה העסוי נעשה בעזרת בועות אויר.
  • H.Jet הינה מערכת בה העסוי נעשה בעזרת סילוני מים.
  • H.Jet Pro הינה מערכת משולבת של עיסוי בעזרת בועות ועיסוי בעזרת סילוני מים.

אזהרה:

ערכת הספא מכילה כמות גדולה של מים, את ערכת הספא יש להתקין אך ורק על משטח מהודק, מפולס ויציב, התקנת הבריכה על משטח חולי עלולה לגרום לחוסר יציבות של ערכת הספא. יש להתקין את ערכת הספא על משטח נקי מעצמים חדים או בולטים, אבנים משתלבות או משטחים לא אחידים. מומלץ לבודד את ערכת הספא מהשטח עליו היא מותקנת בעזרת מצע ספוגי כזה או אחר לשמירה על הקרקעית  אסור להתקין את ערכת הספא על גגות, מרפסות, פלטפורמות מוגבהות ודקים למינהם, יש להיוועץ במהנדס בנייה או קונסטרוקטור בכל מצב בו אתם רוצים להתקין את ערכת הספא שלא על הקרקע. יש לודא כי אספקת החשמל למכשיר הינה תקנית ומוארקת כראוי, אסור להתקין את מערכת הספא תחת קרינה ישירה של השמש. יש לדאוג לחיטוי מי הספא על פי ייעוץ והדרכה של איש כימיקלים מוסמך.יש לאחסן את הכימיקלים במקום בטוח והרחק מהישג ידם של ילדים. יש למנוע גישה של ילדים לערכת הספא כאשר היא אינה בשימוש. יש להשגיח על ילדים בכל זמן בו הם שוהים בספא ובמרחק של טווח יד וגישה מיידית בכל רגע. בגמר השימוש בספא יש להוציא כל משחק מתוכה ומסביבתה בכדי למנוע את רצון הילדים להגיע לשם.