חשיבות השימוש במשאבות לבריכה 

ימים חמים של קיץ מזמינים אותנו להיכנס למים הצוננים שבבריכה. העונה בעיצומה וכולנו דואגים לאבזר את הבריכה ולהצטייד בכל מה שצריך כדי ליהנות ממנה. מים עומדים מזדהמים, צוברים משקעים ואינם מתאימים לשימוש. מהסיבות האלו קיים הצורך להניע את המים באופן רציף, ואת התפקיד הזה ממלאות משאבות לבריכה.

מה התפקיד של משאבות לבריכה? 

משאבות לבריכה שואבות ממי הבריכה מנקודה אחת, המים עוברים בפילטר הייעודי אשר מסנן את המים, לאחר הסינון המים מוחזרים אל תוך מי הבריכה מנקודה אחרת. כך משיגים שתי תועלות. ראשית המים בתנועה ואין את התופעות שנלוות למים עומדים. שנית המים עוברים סינון באופן רציף. מה שמוציא פירורים קטנים ולכלוך שמצטברים במים באופן טבעי.

הפילטר וטכניקת הסינון 

יש כיום סוגים שונים של משאבות לבריכה. כאשר בכולם ממלא הפילטר תפקיד חשוב של סינון המים. חשוב להתייחס לסוג הפילטר (פילטר / חול) מבחינת אופן הפעולה שלו. כמו כן יש להבין מה היתרונות והחסרונות של האופציות הקיימות.

התאמת משאבות לגודל הבריכה ולכמות המים 

משאבה לבריכה צריכה להתאים לפני הכול לגודל של הבריכה וכן לכמות של המים שהיא מכילה. זאת כדי שכל כמות המים תעבור בפילטר במחזוריות קבועה. כך ניתן לשלוט ברמה מסוימת על ניקיון המים ועל תהליך הניקוי התמידי שמתרחש. לכל משאבה לבריכה יש עוצמת שאיבה משלה ולכן גם התאמה לבריכה בגודל אחר.

איך נבחר משאבה לבריכה שתתאים לצרכים שלנו?

אכן לא קל לבחור את המשאבה הרצויה. לא פעם האפשרויות הרבות יוצרות בלבול. האפשרות הנוחה ביותר היא לרכוש בריכה שכבר כוללת באותה עסקה גם משאבה מתאימה לבריכה. חברת bestway מציעה בריכות איכותיות בגדלים שונים שכוללות בין היתר גם את המשאבה הנדרשת לסחרור המים ולסינונם. אופציה שנייה היא לבדוק את הנתונים של הבריכה, ולבחור משאבה מתאימה. עליכם לחשב את כמות המים בבריכה לחלק להספק המשאבה לשעה. כך תדעו אחת לכמה זמן מסיימת המשאבה מחזור שאיבה של כל מי הבריכה.

בריכה היא מקום בילוי נהדר, כל עוד היא מתוחזקת היטב ומתאימה לשימוש. כדי שהבריכה שלכם תענה על הפרמטרים הללו אתם צריכים לבחור משאבה איכותית לבריכה תוצרת יצרן מוביל בענף. כך אתם בטוחים שהבריכה שלכם והמים שבתוכה מטופלים היטב, וכי פעולת השאיבה מתבצעת בצורה שגרתית על הצד הטוב ביותר. אין סיכונים ובעיות, אין אזורים מרוכזים יותר או פחות.

פיזור אחיד של כימיקלים בבריכה 

בכל בריכה עושים שימוש בחומרים כימיים על מנת לווסת את המים ולשמור עליהם ראויים לשחייה. המשאבה משרתת גם את ההיבט הזה בהיותה מערבבת את החומרים המוספים למים באופן אחיד במי הבריכה. כך אפשר להיות בטוחים שהבריכה כולה מכילה מים נקיים וראויים לשחייה. ללא סיכונים ובלי אזורים מרוכזים יותר או פחות.

אחזקה, החלפת מסננים ובדיקת המים

כדי לשמור על תקינות הבריכה ועל ניקיונה חובה לבצע פעולות נדרשות. בין היתר צריך להחליף את המסננים בתדירות שנקבעה על ידי היצרן. כמו כן צריך לבצע שטיפה של הפילטר בהתאם להנחיות. הפעולות הללו שומרות על הפילטר יעיל, ומאפשרות לנו להמשיך לסנן את המים בצורה הרצויה. הצטברות פסולת בפילטר תביא לירידה בתפוקת הסינון. כדי לוודא כי הבריכה שלכם תקינה והמים ברמת PH מתאימה, צריך לבצע בדיקות אחת לתקופה. הבדיקה יכולה להציג בפניכם את המצב של המים. וכן לספר לכם על יעילות העבודה של הפילטר. ככל שהפילטר עובד כראוי רמת הכלור וכן רמת ה-PH יהיו מאוזנים ותואמים לערכים הנדרשים.

ללא ספק משאבה לבריכה של Bestway תספק לכם מענה לכל הדרישות שיש לכם. לייעוץ ופרטים נוספים דברו איתנו עוד היום. 

לא נמצאו מוצרים להצגה
דילוג לתוכן