פארקי מים מתנפח לילדים לחצר ביתכם

אתם רוצים לשמח את ילדיכם עם מתנת קיץ כיפית? נמאס לכם שהם יושבים מול המסך כל היום? פארקי מים לחצר עם מגלשות ביתיות הם ההצעה האולטימטיבית לכך. פארק המים לחצר הם גם מתקני שעשועים כיפים וגם משחקים עם מים מרעננים לימי הקיץ החמים, וכל הכיף הזה בחצר הבית שלך!

מתקני קפיצה מבית JUMPER

מק״ט 62024

מתקן קפיצה הטירה

מתקן קפיצה – אבירים

מק״ט 92043

מתקן קפיצה הטירה

מק״ט 62075

מתקן קפיצה הכלב

מתקן קפיצה הכלב

מק״ט 63109

פארק מים חד קרן

פארק מים חד קרן

מק״ט 63108

פארק מים אי הפיראטים

פארק מים אי הפיראטים

מק״ט 63116

פארק מים חיות הים

פארק מים חיות הים

אז מה זה פארק מים לחצר?

פארק מים לחצר הוא מתקן ג’ימבורי מתנפח שבו יכולים הילדים לשחק וליהנות זמן רב מבלי לחשוש להיפצע, שכן המתקן ממולא אויר ועשוי מחומרים גמישים, עמידים בשמש וכאלה שיכולים לשמור על תקינותם לשנים רבות. ישנם סוגים שונים של פארקי מים לחצר עם מגלשות מים ביתיות, דגמים שונים, גדלים שונים ועם משחקים שונים. פארקי המים כוללים מגלשות מים, מנהרות, מזרקות, טרמפולינות, כל מה שאתם צריכים זה רק לבחור איך בא לכם לכייף!

 

מגלשות מים ביתיות

מגלשות המים הביתיות הן אתגר מרענן וחווית גלישה נעימה עם מים זורמים כדי לגלוש ולהשפריץ, פורק מים באופן אקראי שמפתיע את המשתמשים במגלשה וגם מזרקות המים שמוסיפות לחוויה את מה שהילדים הכי אוהבים בימים החמים וזה כמובן השפרצות מים. כל הכיף הזה משמש כהפעלה מאתגרת ומהנה לילדים לשעות רבות וגם הנאה למבוגרים. יש אפשרות גם להוסיף לחוויות הכיף בבריכה ולבחור מגלשות מים ביתיות המתחברות לבריכה שבביתו. חשוב להתייעץ עם החברה על מנת לבחור את המגלשה שתתאים בגודל ובצורה לבריכה הקיימת. אם קניתם בריכות שחיה ביתיות בחברת Bestway, תוכלו למצוא את המגלשות שיתאימו לכם ותקבלו מאיתנו ייעוץ וליווי מקצועי בנושא.

 

נגן וידאו

איך נדע אם מתקן פארק מים לחצר מתאים לנו?

פארק מים מתנפח לילדים מתאים לכל מי שיש לו חצר פרטית, התקנת פארק מים בחצר פשוטה להקמה ולתפעול, מה שחשוב לוודא לפני שמחליטים לקנות הוא שהמתקן מתאים לגודל החצר שלכם על מנת שהמתקן לא יתפוס את כולו, צריך לבחור את גודל המתקן בהתאם למקום בו אתם מתכננים להניח אותו, אצלנו תוכלו למצוא פארקי מים לחצר ל5 עד 10 משתמשים. יש לדעת כי הקרקע עליו יונח המתקן צריכה להיות רכה ולא קשה על מנת שיהיה אפשר לתקוע את היתדות אל הקרקע.

השימוש בפארק מים מתנפח לחצר:

פארק מים מתנפח לילדים הוא מתקן חוויתי אך חשוב לשמור על מס’ כללים בשימוש בו. יש להקים את המתקן עם משאבת אוויר (מפוח) מקצועית במס’ דקות בלבד, כמו כן חשוב לשמור על מגבלת המשקל המקסימאלי שנקבעה ע”י היצרן, קפיצת מספר ילדים מעבר לכמות המצוינת יכולה לגרום נזק למתנפח ולפגוע בתקינותו. בסיום השימוש במתקן יש לייבשו היטב ולאחסן במקום יבש.

הוראות בטיחות לפארקי מים לחצר עם מגלשות מים ביתיות:

  1. השגחת מבוגר היא חובה בכל זמן שילדים משחקים במתקנים- ההורים חייבים להיות בקרבת ילדיהם שכן לא משאירים ילדים ללא השגחה, גם כשמדובר על בני נוער חשוב לשים לב שהם לא עושים דברים שמסכנים אותם.
  2. פארק מים בחצר צריך להיות על משטח רך כמו אדמה ולא קשה כמו בטון או ריצוף כדי שיהיה אפשר לקבע את היתדות בקרקע לאחיזה בטוחה של המתקן.
  3. למתקן יש משקולות על מנת שהוא יהיה יציב ובטוח לשימוש ויש צורך למלא אותן במים כנדרש.
  4. בסיום השימוש יש לשטוף את המתקן ולנקות מהלכלוך, חשוב לייבש היטב לפני האחסנה כדי למנוע עובש וחיידקים, ולאחסן במקום מוצל ויבש.
דילוג לתוכן