אוהלים לקמפינג - PAVILLO Tents​

קמפינג הפך להיות אחד מסוגי הנופש המועדפים היום. עם מחירי המלונות הגבוהים בארץ, רבים מחפשים דרכים חלופיות לנפוש ולשנות אווירה, וקמפינג הוא פתרון מצוין. אוהל הוא חלק מרכזי בציוד הקמפינג שתיקחו. בגלל היותו חלק קריטי בלינת שטח, זהו חלק שבעת רכישתו תגיעו מוכנים ויודעים את ההבדלים בין המוצרים השונים. בסט וואי ישראל מציגים – אוהלים לקמפינג של חברת Pavillo Tents.

pavilio ציוד קמפינג מקצועי

קמפינג הפך להיות אחד מסוגי הנופש המועדפים היום. עם מחירי המלונות הגבוהים בארץ, רבים מחפשים דרכים חלופיות לנפוש ולשנות אווירה, וקמפינג הוא פתרון מצוין. אוהל הוא חלק מרכזי בציוד הקמפינג שתיקחו. בגלל היותו חלק קריטי בלינת שטח, זהו חלק שבעת רכישתו תגיעו מוכנים ויודעים את ההבדלים בין המוצרים השונים. בסט וואי ישראל מציגים – אוהלים לקמפינג של חברת Pavillo Tents. בסטוואי, מותג בעל שם בתעשיית ציוד המחנאות, מציע מגוון רחב של אוהלי קמפינג איכותיים המתאימים לצרכים שונים. 

אוהל קמפינג ל-2 אנשים - האוהל המושלם לזוגות לקמפינג

אוהל קמפינג ל-2 אנשים הוא בחירה מצוינת למי שאוהב קמפינג בזוג. זהו אוהל קל משקל וקומפקטי, המקל על האריזה והשינוע. מקלט נעים זה נועד לספק נוחות מקסימלית והגנה מפני פגעי מזג האוויר, ומבטיח חווית קמפינג בלתי נשכחת לך ולשותף שלך.

תכונות עיקריות:

 • קל להתקנה ולפירוק, הודות להוראות ההרכבה הפשוטות שלו
 • עשוי מחומרים עמידים ועמידים למים כדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים
 • חלונות אוורור לשמירה על זרימת אוויר צח והפחתת עיבוי
 • פנים מרווח עם כיסי אחסון לארגון החפצים שלך

אוהל קמפינג משפחתי ל-4 אנשים - בית הרחק מהבית

אם אתם מתכננים טיול קמפינג משפחתי, אוהל קמפינג ל-4 אנשים הוא הבחירה האידיאלית בשבילכם. אוהל מרווח לקמפינג מסוג זה יכול להכיל עד ארבעה אנשים, ומספק מקום בשפע לשהייה נוחה ומהנה. המבנה החזק שלו מבטיחה הגנה מעולה מפני פגעי מזג האוויר, מה שהופך אותו מתאים לתנאי קמפינג שונים.

תכונות עיקריות:

 • התקנה יעילה ופשוטה עם מוטות מקודדים בצבע והוראות הרכבה
 • חומרים איכותיים ועמידים למים לעמידות מעולה בפני מזג אוויר
 • חלונות ודלתות רשת לאוורור והגנה מפני חרקים
 • אזורי שינה ומגורים נפרדים לתוספת פרטיות ונוחות

אוהל שירותים לקמפינג - פתרון מעשי לפרטיות בחוץ

אוהל שירותים לקמפינג הוא אוהל רב-תכליתי ונייד ליחיד המיועד לשימוש כחדר הלבשה או שירותים. זה מבטיח פרטיות ונוחות, מה שהופך את חווית הקמפינג שלך לנוחה ומהנה יותר.

תכונות עיקריות:

 • קל ומהיר להתקנה, עם מוטות יציבים וקווי חיבור מאובטחים
 • בנוי מחומרים עמידים ועמידים במים לשימוש מתמשך
 • חלונות אוורור לשמירה על רעננות וזרימת אוויר
 • עיצוב קומפקטי וקל משקל להובלה ואחסון קלים

פרמטרים חשובים בבחירת אוהלים לקמפינג

ישנו מגוון של אוהלים לקמפינג ולכל אחד היתרונות והחסרונות שלו, וגם התאמה מובהקת יותר לסוג הקמפינג, למשל קמפינג משפחתי על חוף הים או קמפינג כחלק מטיול רגלי ממושך. כמה טיפים איך לנווט בין המבחר הגדול שישנו:

שטח: אוהלים לקמפינג מוגדרים קודם כל בהתאם לגודלם, כלומר: שטחם וגם נפחם. מומלץ לקחת אוהל מעט גדול יותר מכמות האנשים שהוא אמור לשרת. אוהל זוגי יתאים לשני אנשים אמנם, אך שני אנשים ולא יותר מזה כך שלא יהיה מקום לציוד. לכן, בבחירת אוהל המיועד לזוג השקיעו מעט יותר ובחרו באוהל לארבעה. הנוחות וגם האפשרות להחזיק את הציוד בפנים בהחלט ישתלם לכם. בנוסף, חשוב לדעת שאוהל מרובע יאפשר ניצול טוב יותר של השטח מאשר אוהל בצורת משולש (כן, קשה לעשות סוויץ בראש מצורת האוהל הקלאסית אבל עדיף…)

נפח: כדאי לשים לב גם לנפח האוהל. אם ישנם שני אוהלים ששטחם זהה אך נפחם לא, הדבר אומר שאחד גבוה יותר מהשני. לגובה יש קודם כל יתרון בכך שהתנועה באוהל תהיה נוחה יותר, אפילו עמידה ולא זחילה או עמידה שפופה ובנוסף, באוהל גבוה יותר יהיה פחות חם כי האוויר החם יעלה מעלה.

משקל האוהל: במיוחד אם זהו טיול בו אתם סוחבים לאורך כל היום את הציוד על גבכם, חשוב שהאוהל יהיה במשקל קל ככל האפשר. כך לדוגמה, מוטות אלומיניום ולא פיברגלס יורידו משמעותית את משקל האוהל. אם זהו קמפינג משפחתי בו עיקר הסחיבה מוטלת על האוטו שלכם, משקל האוהל פחות קריטי.

אופן פתיחת האוהל: היום ישנם אוהלים לקמפינג הנפתחים עם מנגנון מהיר של פתיחה מהירה ללא צורך בהרכבה שיכולה להיות מעייפת ומבלבלת. תוך כמה שניות האוהל עומד ומוכן לשירותכם, כך גם בקיפול. ישנם אוהלים אותם מרכיבים עם מוטות, וישנם אוהלים גדולים ממש שהרכבתם מסובכת יותר. אם אתם זוג מוטב כי תבחרו באוהלים שנפתחים במתיחה. עם זאת, לטיול טראק כדאי לבחור באוהל שהרכבתו היא בעזרת מוטות.

אוהל עמיד לתנאי הטבע ומספק אוורור: אוהל איכותי חייב להתאים לתנאי הטבע, לחות ומליחות האוויר או האדמה, ובמיוחד אם הקמפינג נערך על חוף הים. במקרה ויוצאים לקמפינג בחורף או בסתיו, כדאי שדופן האוהל תהיה עבה מספיק כך שרטיבות לא תחדור. בקיץ במיוחד יש לשים דגש על יכולתו של האוהל לספק אוורור. כדאי לבחור אוהל עם כמה שיותר פתחי אוורור ושיהיו גדולים ככל האפשר. חשוב גם פתח אוורור עליון, כך האויר החם יכול להשתחרר החוצה.

כסף, ולא רק לבזבוזים: כן, אנחנו לא מתערבים בתקציב הקמפינג. כאן הכסף הוא צבע. זוכרים את המגן לרכב שמניחים על השמשה הקדמית כדי להפחית את התחממות הרכב ולחסום את קרני השמש? צבע כסף דוחה את קרני השמש ולכן באוהל צריך להיות משולב גם צבע זה.

שמירה על ביטחון: את סגירת האוהל מומלץ מאוד שתוכלו לעשות גם מבפנים ולא רק מבחוץ. כך תמנעו את פתיחת האוהל מבחוץ בזמן שאתם נמצאים בו.

אפשרויות מיוחדות: היום ישנן מגוון צורות ואפשרויות באוהלים: אוהל מוארך שיכול לשמש גם תא לשירותים ניידים, אוהל שיכול לשמש כגזיבו וכאוהל כאשר מחברים לשלדה שלו יריעות בד, אוהל משפחתי גדול שניתן לחלק לחדרים בעזרת יריעות בד ועוד. לכן בעת בחירת האוהל המדויק עבורכם, חישבו האם תרצו להקצות אותו לשימושים נוספים במהלך השנה, פרט להיותו אוהל לחופשות קמפינג.

מחפשים אוהלי קמפינג איכותיים? אצלנו בבסט וואי תמצאו מגוון אוהלים של חברת Pavillo Tents ועוד ציוד לקמפינג. נשאר רק לצאת לדרך!

אוהלים לקמפינג - איפה כדאי לכם למקם את האוהל?

אלו אם כן הפרמטרים לבחירת אוהלים לקמפינג, אבל חשוב לא פחות לבחור את המיקום הנכון לאוהל שלכם. יש חניוני לילה בתשלום ויש חניונים חינמיים, ויש את אתרי הקמפינג הפרטיים שידאגו לכם לכל מה שאתם צריכים לא’ ועד ת’ מה שאומר שירותים ומקלחת נקיים, אופציות לחימום וקירור האוכל שלכם ופינוקים נוספים.

לא משנה אם זה אתר או חניון, כדאי שתגיעו כמה שיותר מוקדם כדי לתפוס לכם אזור נחמד, עם אנשים מסביבם או שבלי, בהתאם למה שאתם מעדיפים. מצאו מיקום מוצל כדי שבשעות החמות יהיה לכם נעים להיות באזור האוהל וכדאי שתגיעו לאתר כמה שיותר מוקדם ותוכלו לבחור את הכי טוב בשבילכם.

אל תתמקמו רחוק מידי מהשירותים והמקלחות אבל גם לא קרוב מידי כי אתם לא רוצים “טיילת” בכל שעה ליד האוהל שלכם, ובטח לא צחנה אם זה מקום שלא ממש מתוחזק. בחרו משטח כמה שיותר חלק כדי שתוכלו לישון עליו בכיף.

טיפים נוספים לקמפינג המושלם

אז אחרי שאתם יודעים על אוהלים לקמפינג, איך לבחור ואיפה למקם אותם הגיע הזמן לטיפים על הקמפינג עצמו.

 • הבאת מזרונים – אם אתם מגיעים עם ילדים, תביאו מזרנים. מומלץ להכנס למחלקת המזרנים שלנו בסט וואי ישראל ולבחור לכם מזרן מתנפח המתאים לטיול השטח שלכם”
 • תאורה – אל תשכחו להביא איתם תאורה טובה, כזו שאפשר לשים אותה בכל מקום (לתלות על עץ, להניח על שולחן וכד’) ההמלצה שלנו היא להביא גם פנסי ראש שיפנו לכם את הידיים בשביל העיסוקים שלכם.
 • מטענים ניידים לניידים – גם אם לא נודה בזה, כולנו מכורים למכשיר הזה שנכנס לכיס ומהפנט אותנו. אז נכון שעדיף להיות בקמפינג בלי אבל בגלל שאנחנו לא באמת יכולים, עדיף שזה יטריד אותנו כמה שפחות ולכן כדאי שיהיו לכם מטענים ניידים כדי שלא תתקעו בלי סוללה.

הכי חשוב – בואו עם מצב רוח. לא משנה מה הסיבה, אל תתנו לה להרוס לכם את הנופש. מגיע לכם ומגיע לילדים שלכם, ליהנות אחת לכמה זמן ולנצל כל רגע בחופשה.

 

לסיכום, BESTWAY מציעה מגוון אוהלים איכותיים לקמפינג הנותנים מענה לצרכים והעדפות שונות. בין אם אתם זוג שמחפש הרפתקאות, משפחה שמתכננת טיול מהנה, או חניך הזקוק לחלל פרטי להחלפת בגדים או שימוש בשירותים, בבסטוואי יש את אוהל הקמפינג המושלם עבורכם. השקיעו באוהל איכותי והעלו את חווית הקמפינג שלכם לגבהים חדשים!

ציוד קמפינג נוסף

קיאקים מתנפחים

קיאקים מתנפחים

כסאות קמפינג

כסאות קמפינג

כורסאות מתנפחות

כורסאות מתנפחות

שקי שינה וכריות

שקי שינה וכריות

משאבות לבית ולרכב

משאבות לבית ולרכב

צידניות רכות

צידניות רכות

דילוג לתוכן