משאבות ניפוח חשמליות וידניות לבית ולרכב

את הקיץ אין כמעט מי שלא אוהב. הוא מסמל חופש וכיף, הוא זמן מצוין לבלות בו עם בני המשפחה והחברים ויש בו אין סוף אטרקציות. חלק גדול מאותן אטרקציות קשורות איכשהוא במים, ויש בריכות ואביזרים שונים שניתן לנפח ולמלא במים ולבלות איתם בלי סוף. יש בריכות מתנפחות ויש מזרני ים, יש גלגלי ים ויש מתנפחי מים בצורות שונות. אבל לכל אלו יש דבר משותף – צריך לנפח אותם וצריך למלא בהם אויר ככה שהם יהיו יציבים ותקינים ויעשו את עבודתם כמו שצריך.

מק״ט 62004

משאבה רגלית 3 ליטר

מק״ט 62005

משאבה רגלית 5 ליטר

מק״ט 62002

משאבה ידנית 30 ס״מ

מק״ט 62030

משאבה ידנית 48 ס״מ

מק״ט 62086

משאבה ידנית 37 ס״מ

מק״ט 62139

משאבה חשמלית ביתית

מק״ט 62142

משאבה חשמלית לרכב

מק״ט 62144

משאבה חשמלית משולבת

מק״ט 62258

משאבה חשמלית לרכב חזקה במיוחד

מק״ט 62164

משאבה חשמלית ביתית חזקה במיוחד

ניסיתם פעם לנפח לבד? לא ממש כדאי

אם אתם עומדים לקנות סירה מתנפחת, בריכה מתנפחת, מתנפחי מים או כל מתנפח גדול אחר ואתם מתכננים לנפח אותם עם הפה תחשבו שוב… זה לא באמת אפשרי אלא אם כן יש לכם כמה ימים פנויים רק לניפוח…. אם זה גלגל ים קטן זו לא בעיה אבל אם זה מתנפח גדול יותר, תהיו חייבים משאבה איכותית שתעשה בשבילכם את העבודה וגם תעשה אותה במהירות. אתם לא רוצים לראות את הילד מחכה בחוסר סבלנות זמן רב עד שתצליחו לנפח ואתם בטח לא רוצים לגלות רגע לפני שהיא לא עושה את עבודתה כמו שצריך או שהיא בכלל תקולה ולא עובדת. יש כמה דברים שצריך לשים אליהם לב אבל רגע לפני, הנה קצת מידע על סוגי המשאבות הקיימות.

משאבה רגלית

המשאבה הרגלית היא המשאבה הפשוטה יחסית והיא גם זו שתצריך מכם בכל זאת להוציא קצת אנרגיה. זה יהיה רחוק מאוד מאשר לנסות ולנפח עם הפה וזה ייקח קצת זמן, אבל אם לא מדובר על מתנפח גדול, כמה דקות והוא יעמוד במלוא תפארתו. משאבה רגלית מצריכה חיבור טוב ויכולת לעבוד עם הרגל כמה דקות, היא מצריכה מבוגר שיעבוד איתה אבל לא מבוגר מידי שיכול להיות שיתקשה בניפוח. היא פתרון לא יקר וכזה שעושה עבודה לא רעה בכלל. שווה לשקול אותה אם אתם מוכנים להשקיע פיזית בניפוח.

משאבה ידנית

המשאבה הידנית היא עוד משאבה שתצריך מכם הפעלת כוח לא מבוטלת ותדרוש מכם לעבוד קצת לפני שאתם והילדים שלכם תתחילו ליהנות. היא מכנית ולא חשמלית והיא מצריכה תנועות אחרות, העלאה והורדה של הידיים ודחיסה של הידיות כלפי מטה בשביל לדחוף אויר למתנפח. היא עובדת מצוין למי שאין לו בעיה עם התנועה הזו אבל פחות למי שסובל מהגב ומתקשה להתכופף כי היא דורשת את זה. היא לא מתאימה למפונקים אבל היא עובדת די מהר אם לא מתעצלים. היא בהחלט יכולה להיות אופציה מצוינת אם אתם מעדיפים את האופציה הידנית על פני החשמלית מכל סיבה שהיא.

 

משאבה חשמלית לרכב

אם אתם עומדים לנסוע לכינרת או לכל מקום אחר בו אתם מתכננים לנפח מתנפחים מכל סוג שהוא, אתם חייבים משאבה חשמלית לרכב כזו שתתחבר למצת ובתוך דקות ספורות הוא יעמוד מנופח ומוכן לשימוש. משאבת ניפוח לרכב היא משאבה למפונקים, למי שלא רוצה לעבוד קשה ורוצה תוצאה מהירה וכן, פינוק היא לא מילה רעה כשיוצאים סוף סוף לנופש עם המשפחה או עם החברים. מגיע לנו. משאבה חשמלית לרכב לא תצריך מכם להוציא אנרגיות פיזיות כמו במשאבות הידנית והרגלית וכל מה שאתם צריכים זה שהמצת ברכב שלכם יעבוד ושיהיה לכם חיבור טוב בין המשאבה למתנפח. ככה גם הילדים לא יחכו עצבניים וחסרי סבלנות ליד הרכב כשתגיעו לאן שאתם רוצים להתמקם בו.

משאבה חשמלית ביתית

זה פחות קורה אבל כן, גם בבית אנחנו עשויים להצטרך משאבת ניפוח ואם אנחנו רוצים לנפח במהירות ובלי להתאמץ, אין כמו משאבה חשמלית ביתית בשביל שזה יקרה. מי צריך משאבה כזו? בדרך כלל מי שיש לו חצר פרטית ורוצה לנפח בה מתנפחי מים או בריכה מתנפחת, ומי שיש לו גג או מרפסת בה הוא רוצה למקם בריכה כזו. משאבה ביתית חשמלית כשמה כן היא, משאבה שמתחברת לחשמל וכל מה שצריך זו נקודת חשמל קרובה, או לעשות שימוש בכבל מאריך כדי להגיע למתנפח שרוצים.

משאבה חשמלית משולבת לבית ולרכב

פה כבר מדובר על פתרון כולל בכל מה שנוגע למתנפחי מים, בין אם זה בבית או מחוצה לו. משאבה חשמלית משולבת כשמה כן היא, משאבה שיש לה גם חיבור לחשמל רגיל וגם חיבור למצת הרכב. משאבה חשמלית משולבת לבית ולרכב זו משאבה שנותנת מענה בכל סיטואציה שהיא ויש לה כמה יתרונות. קודם כל בגלל שהיא שניים באחד, היא חוסכת את הקנייה של המשאבה השנייה אם צריך גם לבית וגם מחוץ לבית. בנוסף, היא הופכת את השימוש במתנפח לגמיש יותר כי היא מאפשרת לעשות בו שימוש בכל מקום כך שהאפשרויות רבות יותר. כל אחת מהאפשרויות יכולה להיות גיבוי של השנייה כשמדובר על מתנפח לא גדול שאפשר לקחת למבנה כדי לנפח אותו או להוציא החוצה לרכב.

דברים חשובים שצריך לבדוק כשרוכשים משאבה ידנית / רגלית

אם אתם עומדים לרכוש משאבה זה תלוי כמובן אם היא חשמלית או ידנית\רגלית ויש כמה דברים שצריך לבדוק. אם מדובר על משאבה ידנית\רגלית, כדאי שהיא תהיה בנפח גדול מספיק כדי שתושקע בניפוח כמה שפחות אנרגיה ולא תתעייפו מהר ותצטרכו הפסקה תוך כדי. חשוב כמובן לוודא שהיא תקינה ושלימה ועומדת בתקן הדרוש וצריכים להיות לה מספיק מתאמים כדי שהיא תוכל להתחבר לכמה שיותר סוגים של מתנפחים.

משאבה חשמלית – דברים חשובים

אם בחרתם במשאבה חשמלית עדיף כמובן שהיא תהיה משאבה משולבת כזו שמתאימה לחיבור גם בבית וגם ברכב, אבל גם אם רק אחת מהאופציות אפשרית היא תעשה עבודה מדהימה. מה חשוב לבדוק? קודם כל, בגלל שמדובר על משאבה חשמלית צריך לוודא שהיא בטוחה ומאושרת ושהיא נושאת את התקן הדרוש לה כדי שניתן יהיה להשתמש בה.

בנוסף, זו צריכה להיות משאבה חזקה מאוד עם יכולת לנפח אויר במהירות כדי שאפשר יהיה להתחיל וליהנות בלי לחכות יותר מידי. משאבה חשמלית היא גם משאבה שאמורה להוציא אויר וכשבאים לבחון משאבה ספציפית לקנייה, גם מהירות הוצאות האויר חשובה כדי למנוע עיכובים שלא רוצים שיהיו. גם במשאבה חשמלית צריכים להיות כמה מתאמים על מנת שניתן יהיה לחבר אותה לכמה שיותר אביזרים וכדי שאפשר יהיה למקסם את ההנאה והשימוש בה.

בבואכם לקנות משאבה ידנית או חשמלית, הדבר החשוב ביותר הוא ממי קונים. אתם צריכים לדעת שיש “אבא ואימא” למה שאתם קונים ושאם תהיה בעיה כלשהיא, יהיה מי שייקח אליה אחריות. כדאי מאוד לקנות מחברה עם מוניטין, חברה עם “קבלות” על המוצרים והשירותים אותם היא מספקת ללקוחות שלה, חברה עם לקוחות מרוצים ועם המלצות.

מתנפחי מים הם הנאה גדולה לילדים ולמבוגרים. היום גם התפעול שלהם הרבה יותר פשוט ומהיר והמשאבות הפכו את הניפוח והוצאת האויר לפשוטה מאי פעם, רק צריך לבחור את המשאבה הנכונה והאיכותית ביותר בהתאם לצרכים

מחפשים משאבה חשמלית משולבת לבית ולרכב? בסט וואי ישראל היא החברה שתוכל לספק לכם הכל תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר עוד היום.

ציוד קמפינג נוסף

קיאקים מתנפחים

קיאקים מתנפחים

כסאות קמפינג

כסאות קמפינג

כורסאות מתנפחות

כורסאות מתנפחות

שקי שינה וכריות

שקי שינה וכריות

צידניות רכות

צידניות רכות

דילוג לתוכן