סאפים מתנפחים

כמדינה שמשתרעת לאורך חוף הים לא פלא שאנחנו אוהבים סאפים, שנכנסו לחיינו בצורה המודרנית שלהם לפני כ-15 שנה. היום אנחנו נהנים מהם בצורות שונות, כולל סאפים מתנפחים מאיכות טובה שמספקים לאנשים עוד פעילויות מהנות בנופש וספורט ימי. זה נפלא לכל אחד מצעיר ועד מבוגר וכל מה שנחות זה רק ללמוד מעט לשלוט באיזון ובשיווי המשקל כדי להתחיל לגלוש על סאפ מתנפח מומלץ מאיכות טובה של יצרנים מובילים. ההיסטוריה של הסאפ היא כזאת שאפשר להבין למה הפכה כל כך בהתלהבות לספורט מהנה בכל מקום בעולם ובוודאי גם בישראל, ואתם מוזמנים להצטרף לכל הגולשים למיניהם באמצעות הסאפים הטובים שמוצעים לכם כאן.

HYDRO FORCE - סאפים וסירות מתנפחות

מק״ט 65346

סאפ מתנפח HUAKA’I

מק״ט 65363

סאפ מתנפח PANORAMA

כולל חלון למים

סאפ מתנפח AQUA JOURNY2

מק״ט 65349

סאפ מתנפח AQUA JOURNY

מק״ט 65342

סאפ מתנפח White Cap

סאפ מתנפח OCEANA

מק״ט 65350

סאפ מתנפח OCEANA

מק״ט 65308

סאפ מתנפח – KAHAWAI

סאפ מתנפח AQUA

מק״ט 65348

סאפ מתנפח AQUA CRUISER

סאפ מתנפח AQUA GLIDER

מק״ט 65347

סאפ מתנפח AQUA GLIDER

משאבה לסאפ מתנפח

מק״ט 65315

משאבה לסאפ מתנפח

חיבור למצת הרכב, תצוגת LCD עם חיישן לחץ מובנה, מנפחת בלחץ בין 0-16 PSI עם אפשרות לכיוון הלחץ הרצוי מראש , מנגנון כיבוי אוטומטי

נגן וידאו

למה דווקא סאפים?

סאפים מציבים בפנינו אתגר גופני ומנטלי אישי שאי אפשר לוותר עליו אם אוהבים אתגרים כאלה ורוצים למצוא דרך מהנה לעשות זאת. הים הוא מקום הבילוי של רבים ויש אין ספור פעילויות שאפשר לעשות במקום פומבי כזה מבלי שתצטרכו להתמודד עם הקושי של גלים אימתניים שלא מתאימים לכל אחד לגלוש עליהם. נוסף על הפעילות המהנה באוויר הצח ובשמש, היא גם משפרת מאוד כישורים ומיומנויות שונות כמו גם את הכושר הגופני. למרות שזוהי הגרסה המתונה לכאורה של גלישת גלים, היא מחייבת הפעלת שרירים בצורה מאומצת על מנת לחזק את שרירי הרגליים והליבה כדי לשמור על יציבה, מחזקת את שרירי הידיים בגלל הפעלת המשוט וגם משפרת את התפיסה המרחבית ואת שיווי המשקל וחלוקתו תוך כדי עבודה. כך שיש בספורט הגלישה על סאפים מתנפחים המון תועלות ורווח אישי שמרוויחים כמעט מבלי לשים לב לכך ובהנאה גדולה.

 

מהו סאפ מתנפח?

סאפ מתנפח הוא סאפ שאורזים עם המשאבה המיוחדת שלו בתיק גב שאפשר לקחת לכל מקום בקלות, יחד עם המשוט. הוא עשוי מניילון מיוחד שמתנפח ונהיה קשיח לאחר מכן ומאפשר בזאת לעמוד עליו ולחתור במשוט בקלות. הוא נחשב לעמיד מאוד בזכות החומר הזה ומכיוון שאפשר לקפל אותו ולשמור בתיק המיוחד הוא גם נשמר טוב יותר מבחינת תנאי מזג אוויר ונזקים אחרים ולכן מחזיק מעמד זמן רב יותר. זה נוסף ליתרון הכי גדול שלו – לא צריך להוביל אותו ברכב אלא אפשר לשאת אותו על הגב או על הכתף בלבד.

 

מאיפה הגיעו סאפים מתנפחים?

סאפים הם הצורה המודרנית של גלישה על לוחות שנולדה לפני מאות שנים בתרבויות אקזוטיות מסביב לעולם ובעיקר בפולינזיה. עמידה על לוח וחתירה במשוט היא דרך מקובלת להגיע ממקום למקום ולאו דווקא נועדה רק להנאה, אבל כמובן שקל למנף אותה ולהביא אותה למקום שבו היא משמשת יותר לתרבות הפנאי. כך נולד הספורט המודרני של סאפים שהם לוחות שנראים כמו גלשני גלים אבל עומדים עליהם ומנווטים וחותרים בעזרת משוט. המידות השתנו וגם החומרים שמהם עשויים הסאפים וכעת אפשר למצוא אותם בפורמט מתנפח שמקל מאוד על התחזוקה והאחסון שלהם וגם מעניק איכויות אחרות לגמרי לגלישה עצמה. זה בוודאי משנה את כל התמונה כשאפשר לנפח את הסאפ על החוף ולא צריך לשאת אותו על גגון מיוחד וכך זה גם מקל על ההובלה שלו ומאפשר לעוד אנשים להצטרף לחגיגת הגלישה.

 

פעילות לכל המשפחה

אחד הדברים המעניינים שהתבררו תוך כדי חדירת הספורט הזה לישראל הוא שזהו ספורט לכל המשפחה. אם גלישת רוח וגלישת גלים מחייבות הפעלת הרבה כוח גופני הרי שסאפים קלים יותר ללמידה ולתפעול גם על ידי ילדים וגם על ידי מבוגרים מאוד. הגלישה המשפחתית הופכת לאחת הפעילויות המועדפות על רבים בחופשות ולכן אפשר לרכוש כמה סאפים מתנפחים ולקחת ברכב בקלות לכל נסיעה כזאת מבלי להעמיס על הרכב יותר מאשר כמה משוטים.

צריכים ייעוץ בנוגע לרכישת סאפ מתנפח מומלץ? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם!

ציוד קמפינג נוסף

קיאקים מתנפחים

קיאקים מתנפחים

כסאות קמפינג

כסאות קמפינג

כורסאות מתנפחות

כורסאות מתנפחות

שקי שינה וכריות

שקי שינה וכריות

משאבות לבית ולרכב

משאבות לבית ולרכב

צידניות רכות

צידניות רכות

דילוג לתוכן