צידניות רכות

סט של 3 צידניות פוליאסטר רכות קלות משקל ונוחות לנשיאה. אידיאלי לטיולים, לא תופס מקום ברכב, בידוד פנימי נשלף המאפשר ניקיון מירבי. כיסים ותאים. בידוד טרמי ל-4 שעות. 

אצלנו בבסטוואי תוכלו למצוא צידניות 45 ליטר, צידניות 35 ליטר וצידניות רכות 12 ליטר.

צידניות רכות , צידנית רכה LAPWING

מהי צידנית רכה?

צידנית רכה היא צידנית שעשויה מחומר גמיש ורך שניתן לקפל. לצידניות הרכות יש שקיות רשת ותאים צדדיים אליהם ניתן להכניס אביזרים שונים. צידנית רכה נסגרת ונפתחת באמצעות רוכסן ולכן חשוב לוודא שהרוכסן איכותי ונפתח באופן חלק ומהיר, בצורה זו יהיה ניתן להכניס ולהוציא את המאכלים תוך זמן קצר ולשמור על כך שהטמפרטורה בצידנית לא תעלה באופן משמעותי. כאשר רוכשים צידניות רכות חשוב גם לשים לב לרצועות והידיות של הצידנית, יש לוודא כי הן עשויות מחומר איכותי ועמיד כדי שיהיה ניתן להשתמש בצידנית למשך זמן רב.

כמו כן, רצוי לנסות לשאת את הצידנית כדי להיות בטוחים שהיא נוחה לסחיבה. בניגוד לצידניות הקשיחות שאנו מכירים צידניות רכות ניתנות לקיפול בזמן בו איננו משתמשים בהן – דבר המאפשר שמירה על סדר וחיסכון במקום. מעבר לכך, הצידניות הרכות קלות הרבה יותר מאשר הצידניות הקשות ולכן הן אינן מכבידות על הרכב או על המטיילים שנושאים אותן ממקום למקום. חשוב לציין כי צידנית רכה אינה מיועדת לאחסון חפצים שבירים.

אילו שימושים יש לצידניות רכות?

השימוש הבולט של צידניות רכות הוא כמובן – טיולים. בין אם מדובר על טיולים בארץ או בעולם, הצידניות הרכות מאוד נוחות לשימוש בכל מקום. ניתן גם לקחת את הצידנית לפיקניק קצר בפארק עם חברים, בני משפחה או בני זוג, כך שאין חובה להוציא אותה רק כאשר מדובר על טיול שנמשך מספר ימים או למעלה מכך. צידניות רכות קיימות בגדלים שונים, כך שניתן לקחת צידנית רכה קטנה גם לעבודה ולהניח בה ארוחת צהריים בלבד לצד שתייה קרה.

מהם היתרונות של צידנית רכה?

צידניות רכות שעשויות מחומרים איכותיים מציעות למשתמשים מגוון יתרונות. בין היתר יכולים המשתמשים ליהנות מצידנית נוחה לשימוש, ניידת ובעלת בידוד תרמי. כמו כן וכפי שצוין – הצידנית הרכה חוסכת מקום משום שכאשר היא לא בשימוש ניתן לאחסן אותה. צידנית רכה איכותית תאפשר גם ניקוי בקלות ובמהירות ותכיל מקום אחסון בו ניתן לאחסן חפצים קטנים ושימושיים.

ציוד קמפינג נוסף

קיאקים מתנפחים

קיאקים מתנפחים

כסאות קמפינג

כסאות קמפינג

כורסאות מתנפחות

כורסאות מתנפחות

שקי שינה וכריות

שקי שינה וכריות

משאבות לבית ולרכב

משאבות לבית ולרכב

צידניות רכות

צידניות רכות

דילוג לתוכן