סולמות מתכת לבריכה ביתית

סולמות לבריכה ביתית

יותר ויותר ישראלים בוחרים לשלב בחצר ביתם בריכה קטנה/בינונית, כזו שאפשר יהיה לטבול בה בימי הקיץ החמים. יש משהו כיפי ומהנה מאד בבריכה פרטית ובכזו שעומדת לרשותנו בכל רגע שנרצה ואפילו יכולה לשרת גם חברים קרובים שלנו ובני משפחה בסופי השבוע או אולי בחגים. היום, ויותר מתמיד, אפשר למצוא מבחר רחב מאד של דגמי ברכות פרטיות במחירים נוחים והסוד הוא, בסופו של דבר, למצוא בדיוק מה שנכון וגם מה שמתאים. כאשר משלבים בריכה כזו בחצר או בגינה הצמודה לבית, ולו כדי להבטיח נגישות, בטיחות וגם נוחות רבה, חשוב לבחור גם בפתרונות נלווים, כמו סולם לבריכה, המגיע בדגמים וגם בגדלים שונים.

סוגים שונים של סולמות לבריכה ביתית

סולמות לבריכה ביתית ובאופן כללי הם בגדר חובה כאשר עומק הבריכה עולה על 1.20 מטרים. את הסולם יש להתקין בחלקה העמוק של הבריכה, גם אם צמודים לה מדרגות, הנועדו לכניסה. ישנם סוגים רבים של סולמות לבריכה ביתית הנבדלים אלה מאלה בצורה שלהם, במספר השלבים שהם כוללים וגם בחומר הגלם שממנו הם עשויים. אלה יכולים להיות, למשל, סולמות בצורה A, הנחשבים לפופולאריים מכולם. סולמות אלה עשויים פלסטיק או פלדת אל חלד וכוללים בין שניים ל-5 שלבים. הם מוצבים כאשר צלע אחת שלהם מחוץ לבריכה ואילו השנייה בתוכה, כך שהיא נוגעת ממש בקרקעית. היתרון בהם הוא העובדה שהם מתאימים לבריכות שאינן מקובעות לקרקע ולכן אפשר יהיה להזיז אותם לכל נקודה שרוצים. הסוג השני הם סולמות התלויים על דופן הבריכה. סולמות אלה מתאימים לבריכות בנויות, בריכות מקובעות למקום, שכן הם מוצמדים אל דופן הבריכה ולכן נתמכים על ידה. סולמות מסוג זה יהיו עשויים בדרך כלל מנירוסטה ויותאמו לסוגים שונים של בריכות כאלו.

לבחור בדיוק מה שמתאים

כדי למצוא סולם לבריכה ביתית שיתאים לצרכים שלכם חשוב להתייחס לבריכה עצמה. סולמות לבריכה חייבים להיות איכותיים ובטיחותיים וכדאי שיהיו נוחים לשימוש. שילוב בין פונקציונאליות לאיכות הוא קריטי במקרה הזה ועל כך אסור להתפשר. מסיבה זו כדאי מאד לפנות לחנויות המתמחות במכירת סולמות לבריכה ביתית, המציעות ללקוחות כמה סוגים של סולמות ומבטיחות איכות גבוהה. כך תדעו שאתם מקבלים פתרון עמיד, חזק ולאורך זמן וגם כזה שמציע את המענה המדויק. באשר לעלויות, מדובר בטווח מחירים רחב המושפע מטיב ואיכות הסולם. סקר שוק והיכרות עם המחירים הריאליים כיום הוא הכרחי וגם ההבנה כי איכות עולה יותר.

סולמות לבריכה ביתית מבית בסט וואי

יש לכם בריכה בחצר ואתם זקוקים לסולם מתאים? איכות ברמה גבוהה, שירות מקצועי ומחיר הוגן הן נקודות שחשובות לכם? חברת Bestway היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מתמחה במכירת מוצרי ספורט, לרבות בריכות ומוצרים נלווים, מאיכות גבוהה ובמחירים נוחים. אנו מחזיקים מגוון סולמות לבריכה ביתית שישמרו לכם על הבטיחות ואף יתרמו לעיצוב הבריכה.

סולמות לבריכה
סולם לבריכה 132 ס"מ

58337

סולם לבריכה 122 ס"מ
סולם לבריכה 122 ס"מ

58336

סולם לבריכה 107 ס"מ
סולם לבריכה 107 ס"מ

58335

סולם לבריכה 84 ס"מ
סולם לבריכה 84 ס"מ

58430

דילוג לתוכן