רובוטים ואביזרים נוספים

ערכת תיקון רב תכליתית – שפורפרת
ערכת תיקון רב תכליתית - שפורפרת

1253137

גלגלת אלומיניום לכיסוי סולארי
גלגלת אלומיניום לכיסוי סולארי

1253064

מוט טלסקופי + רשת קוקידו
מוט טלסקופי + רשת קוקידו

1253048

מוט ורשת לבריכה  122 ס"מ
מוט ורשת לבריכה 122 ס"מ

1253047

רובוט לבריכות שחיה עיליות DELTA 100
רובוט לבריכות שחיה עיליות DELTA 100

1253005

במידה ויש לכם בריכת שחיה בגינה אתם וודאי מודעים לחשיבות הניקיון שלה באופן שוטף, שכן ללא ניקוי יסודי של הבריכה אתם עלולים להיות חשופים לסכנות בריאותיות כמו מחלות עור וזיהומים רבים. בנוסף, חשוב לנקות את הבריכה מכל הלכלוכים שמצטברים בתחתית, בדפנות ובתוך המים. המענה היעיל והאיכותי ביותר הוא באמצעות רובוט ייעודי שמנקה את הבריכה, שומר על איכות מים וצלילותם. רובוטים לבריכה מטפסים לאורך ורוחב קירות הבריכה ומנקים בצורה יסודית את הרצפה והדפנות מחיידקים, אצות וירוקת וכך למעשה מבטיחים מים מטוהרים לזמן ממושך. רובוטים לניקוי בריכה מכילים מערכת סריקה אפקטיבית למדי שבעזרתה מצליחים לבצע ניקיון יסודי ויעיל בכל שטח הבריכה תוך שעות בודדות.

עבור מי הרובוטים הללו מיועדים?

החל משנות ה- 80 הופיע הרובוט הראשון שמיועד לניקיון של בריכות שחייה. כמו כל מוצר חדשני היה מדובר במוצר יקר שרק בריכה ציבורית, בתי מלון או עיריות יכלו להרשות לעצמם ליהנות משירותו. במרוצת השנים הטכנולוגיה ושיטות הייצור השתפרו והפכו את הרובוטים לנחלת הכלל של כל בעלי הבריכות, הן הציבוריות והן הבריכות שממקומות בגינות לצד בתי קרקע פרטיים.

כיצד הרובוטים פועלים?

כאמור, הרובוט מקרצף את כל הדפנות שיש בבריכה, מנקה את התחתית שלה, שואב את החול, האבק והעלים ששקעו בה, מבריש את כל הקירות ומסנן את המים. היום יש מגוון של רובוטים לניקוי בריכות שמגיעים בגדלים שונים, כולם בעלי מנוע חשמלי שמניע אותם באמצעות פעולת יניקה שמזכירה את פעולת שואב האבק שכולנו מכירים. הם מתחברים ישירות לשקע חשמל על ידי כבל, ספק הכוח ממיר את הכוח לזרם חשמל נמוך ובטיחותי לפעולה שמתרחשת תחת מים. האורך של הכבל צריך להתאים כאמור לגודל הבריכה על מנת שהרובוט יכול לנוע בלי מפרע ולנקות ביסודיות. הרובוט קל משקל וקל לתפעול, הוא מצליח לנווט את דרכו עצמאית בכל שטח הבריכה ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת. כמו כן, אפשר ואף מומלץ להפעיל אותו בשעות הלילה כאשר לא רוחצים במים או בשעות היום כשאין פעילות בבריכה.
בחברתנו, קיימים לא מעט רובוטים נטענים לבריכה.

מאמרים בנושא

מערכות ספא ביתיות

אוהבים להתפנק בצימרים שיש בהם מערכות ספא? תמיד חלמתם להביא את הפינוק הזה הביתה? אז הנה, החלום מתגשם. אתם מוזמנים להכיר את מערכות הספא מבית

קרא עוד »

רובוטים לבריכה

כאשר מחליטים לשדרג את זמן האיכות בחצר הבית לקראת עונת הקיץ ולהוסיף בריכה, כדאי ומומלץ גם להיות ערוכים גם לכל נושא התחזוקה, ואחת הפעולות שיהיה

קרא עוד »
דילוג לתוכן