לוגו בסט וואי

מתנפחים לחצר,לים ולבריכה

מרכזי פעילות

אבובים מתנפחים

מגוון מוצרי Disney

מזרונים מתנפחים

מזרונים מתנפחים

מתנפחי מים לחצר

אם יש לכם חצר פרטית בביתכם ואם יש לכם ילדים, אתם בוודאי מעוניינים שהחצר הפרטית שלכם תהיה הדבר האטרקטיבי ביותר עבורם. אין ספק שנעים ונוח לשהות בחצר הפרטית שבבית ובעיקר בעונות החמימות והנעימות. על מנת ליצור לילדים אטרקציות שיעניקו להם אפשרות להנות בחצר אפילו יותר, בייחוד בעונת הקיץ, בריכה פרטית ומתנפחי מים לחצר בהחלט יעשו את העבודה. אם חשבתם שמתנפחי מים הם דבר שניתן לראות בעיקר במסיבות או בימי הולדת, חשוב מאוד שתדעו שכיום אין צורך בסיבה למסיבה בכדי לאפשר לילדים שלכם להנות ממתנפחי מים בחצר, כל שעליכם לעשות זה פשוט לבחור את המתקנים המתאימים לחצר שלכם ולרכוש את הטובים והאיכותיים ביותר שבהם.

מדוע דווקא מתנפחי מים לחצר?

משיטוט קל ברשת תוכלו לגלות שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של מתנפחי מים לחצר, מדובר על מתנפחים אטרקטיביים מאוד, אשר משלבים בהם מעבר לחוויית הקפיצה עליהם, גם מים. בין המתנפחים השונים ניתן למצוא: מגלשות מתנפחות המשלבות בהן מים, טרמפולינות מתנפחות עם מים, אי בתוך בריכה שניתן לטפס עליו ולהנות גם מהטיפוס עצמו וגם מהמים. אין ספק שמתקני מים מספקים חוויה נעימה מאוד לילדים ולא פעם, גם מבוגרים יותר נהנים מהם. מכיוון שההיצע כיום בתחום מתנפחי מים לחצר הינו גדול, רחב ומגוון, חשוב מאוד לבחור אות מתנפחי המים לחצר שלכם בצורה הטובה ביותר.

כיצד תבחרו מתנפחי מים לחצר שלכם?

אם החלטתם ללכת על מתנפחי מים לחצר שלכם, הנה כמה דברים שחשוב שתשימו עליהם דגש בטרם תרכשו את המתנפחים:

1. איכות המתנפח – בסופו של דבר, חשוב מאוד לבחור מתנפח שיהיה בטוח לשימוש עבור הילדים שלכם ועל כן, חשוב מאוד לשים דגש על חומר הגלם ממנו עשוי המתנפח, על תו התקן שלו ועוד.

2. התאמת המתנפחים לגודל החצר – אין ספק שבסופו של דבר המתנפח צריך להתאים לחצר ולא לתפוס את השטח כולו ועל כן, ניתן למצוא כיום מתנפחי מים בגדלים שונים, מהם תוכלו לבחור את הגודל המתאים לכם.

3. סוגי המתנפחים – כדאי מאוד לבחון היטב את כלל הסוגים ולבחור את האטרקטיבי והשימושי ביותר עבור הילדים שלכם.

מתנפחי מים לחצר של חברת בסט וואי

אם אתם מחפשים מתנפחי מים איכותיים לחצר, כדאי שתכירו את המתנפחים של חברת בסט וואי. מדובר בחברה בעלת מוניטין בתחום הבריכות הביתיות, מתנפחי מים לחצר ועוד.

מלבד המגוון הרחב של מתנפחים אטרקטיביים אשר החברה מציעה ומלבד העובדה שבשל היצע זה כל אדם יכול לבחור בדיוק את המתנפחים המתאימים לו מבחינת הגודל שלהם וההתאמה שלהם לחצר ביתו, המתנפחים עצמם איכותיים מאוד ובטוחים לשימוש אך, ההורים חייבים להיות בקרבת ילדיהם שכן לא משאירים ילדים ללא השגחה. יחד עם המתנפחים אשר מציעה החברה ניתן למצוא אביזרים נלווים כגון: תוספות נלוות למתנפח עצמו ועוד.

מוצרי פנאי מתנפחים לחצר, לבית ולגינה

כורסת נוחות מוארכת

כורסא בעלת מבנה I-BEAM לתמיכה ופיזור מירבי של המשקל, ציפוי קטיפתי ונעים, משענת עם תמיכה מלאה לגב לנוחות מרבית. 

כולל ערכת תיקון. 

מק״ט: 75064

165 ס״מ
אורך
84 ס״מ
רוחב
79 ס״מ
גובה

כורסא עם הדום

כורסא מתנפחת עם משטח ישיבה לנוחות מירבית, עם תמיכה לגב ולרגליים. ציפוי קטיפתי נעים בחלקה העליון. כיסי אוויר ייחודיים מובנים לפיזור שווה של לחץ האוויר. כולל ערכת תיקון. 2 צבעים באריזה. 

מק״ט: 75053

122 ס״מ
אורך
94 ס״מ
רוחב
81 ס״מ
גובה

כורסת קוביה

כורסה בעלת מבנה I-BEAM לתמיכה ופיזור מירבי של המשקל. ציפוי קטיפתי נעים בחלקה העליון, שלושה צבעים שונים באריזה, כרית ניתנת להסרה. כולל ערכת תיקון. 

מק״ט: 75046

74 ס״מ
אורך
74 ס״מ
רוחב
74 ס״מ
גובה

כורסא זוגית מתנפחת

כורסא זוגית מתנפחת בעלת ציפוי קטיפתי נעים למגע בחלקה העליון הכוללת 2 מחזיקי כוסות. 

מק״ט: 75058

165 ס״מ
אורך
89 ס״מ
רוחב
64 ס״מ
גובה

כורסא מפוארת

כורסא בעלת מבנה I-BEAM לתמיכה ופיזור מירבי של המשקל, ציפוי קטיפתי ונעים. לשימוש רב תכליתי בבית ובשטח, כוללת מחזיק פחיות וכוסות.

מק״ט: 75049

122 ס״מ
אורך
86 ס״מ
רוחב
74 ס״מ
גובה

כורסת משולש MODA

כורסא במראה ייחדוי בצורת משולש בעלת ציפוי קטיפתי נעים, שלושה צבעים במארז. כולל ערכת תיקון. 

מק״ט: 75048

84 ס״מ
אורך
84 ס״מ
רוחב
84 ס״מ
גובה

מזרן מתכוונן

מזרן יחיד עם ציפוי קטיפתי נעים בחלקו העליון המונע הזעה. בעל מסגרת קשיחה ויציבהלמענית החלקות. משענת מתכווננת אידיאלית לבית בעלת שני מנגנונין להתאמה אישית, כל שניתן להציבה בשלושה מצבים: מצב ספה, מצב מיטה ומצב מיטה עם משענת מורמת. 

מק״ט: 67386

198 ס״מ
אורך
84 ס״מ
רוחב
30 ס״מ
גובה

מזרן אלסטי עם משענת גב

מזרן בעיצוב אליפטי בטכנולוגיית I-BEAM לתמיכה ופיזור משקל לנוחיות מירבית. 

אידיאלי לשימוש בבית. כולל ערכת תיקון ותיק נשיאה.

מק״ט: 67397

215 ס״מ
אורך
152 ס״מ
רוחב
46 ס״מ
גובה
דילוג לתוכן