לוגו בסט וואי

בריכות ביתיות

מגוון בריכות שחיה ביתיות של המותג המוביל בעולם בשלל צורות וגדלים, אז למה אתם מחכים? צללו איתנו פנימה.

מגוון אביזרים משלימים לחוויה בלתי נשכחת

Picture_58515-19_69196
משאבות לבריכה
משאבות פילטר / משאבות חול לבריכה
לפרטים נוספים
58212
אביזרים משלימים
לפרטים נוספים
52461c28-b05f-4384-bdc4-11608e2a3219
רובוטים ואביזרים נוספים
לפרטים נוספים

בריכות ביתיות

אם אתם גרים בבית פרטי ורוצים להצליח ליהנות משהות ארוכה באחד מאלה בימי הקיץ הלוהטים, כדאי מאוד לרכוש בריכה שתנעים ותצנן את הקיץ ותעניק הרבה רגעי שמחה לכל המשפחה. אז אילו סוגי בריכות ביתיות יש ואיך מתקינים אותן בחצר הבית? לפניכם כל הדגשים החשובים.

הלהיט המרענן של הקיץ – בריכות שחייה בחצר

בריכות ביתיות הפכו לטרנד נפוץ וניתן לזהות יותר ויותר בתים עם גינות פרטיות רחבות ידיים שמכילות בתוכן בריכה ביתית. אם בעבר ההיצע העיקרי היה בריכה מתנפחת או בריכה מפלסטיק קשיח, שכן היום ניתן לבחור מתוך מנעד הרבה יותר רחב את הבריכה שתתאים לאילוצי המקום ולצרכי הדייר.

כיום ניתן ליהנות ממגוון בריכות ביתיות מובנות עם קירוי, בריכות בסטוואיי שמגיעות בגדלים שונים וקלות להקמה, בריכות שחיה מבטון, בריכות מתועשות, בריכות PVC ועוד. על מנת לעשות את הבחירה של הבריכה המתאימה ביותר יש לוודא כמה דברים – החל ממידות החצר, דרך גודל הבריכה, עמידה בכל התקנים שנוגעים למשקל הבריכה ועד לתקציב הקיים.

איזו סוג של בריכה אתם מחפשים?

כאמור, יש מבחר גדול מאוד היום של בריכות שמיועדות לבית הפרטי שלנו. יש בריכות מתנפחות במחירים זולים באופן יחסי, יש בריכות קשיחות, ישנן בריכות בסטוואיי (בריכות PVC) שהמחיר הוא כבר מעט יותר יקר וישנן בריכות מובנות עם קירוי שנחשבות ליקרות יותר.

הבריכות הפשוטות יותר הן לרוב אלו שצריך למלא אותן במים ולרוקן בסוף היום, היות והן לא מציעות אופציית סינון וטיהור מים. לעומתן, הבריכות PVC או בריכות מובנות שמגיעות עם משאבה ואמצעי חיטוי שבעזרתם ניתן למלא את הבריכה פעם אחת, ולאחר מכן לטהר ולחטא את המים, בהיעדר הצורך לרוקן אותם למשך כל העונה.

היכן ניתן להניח את הבריכה?

כדי לבחור בריכת שחייה שתתאים לחצר יש לבחון לעומק את השטח. יש בריכות רבות שניתן להציב אותן על כל משטח, אולם יש לוודא כי המשטח לא נמצא בשיפוע, שכן השיפוע אינו בטיחותי. כמו כן, עליכם לבדוק שהמצע עליה תונח הבריכה נקי מאבנים או מכל ממצא שעלול להזיק לבריכה.

בחירה בבריכה תתחיל מהשיקול הבסיסי – לאן היא מיועדת (יש בריכות שיתאימו לכל חצר). היה ומודבר בבריכה שמיועדת לחצר הבית, כמעט כל בריכה שתרצו תוכלו למעשה להניח בחצר הבית, אולם חלקן יאלצו הקמה ותכנון של מהנדס בריכות (קונסטרוקטור) ועבור חלק מהבריכות יספיק רק היתר אישור בנייה מהרשות.

דילוג לתוכן